O nás

Naše firma se zabývá projekcí, prodejem, montáží a servisem zařízení využívajících alternativních zdrojů energie. Tím jsou míněny přírodní, tedy čisté a obnovitelné zdroje jako jsou slunce, voda, země, vzduch.
V současné době jsou těmito zařízeními především solární systémy, tepelná čerpadla či systémy větrání s rekuperací tepla. V některých případech lze tyto systémy i výhodně kombinovat.
Naším pravidlem je profesionalita návrhů, používání kvalitních produktů vyráběných pomocí špičkových technologií, šetrná a odborná instalace včetně provedení potřebných zkoušek a dlouhá záruka podpořená perfektním servisem. To vše za rozumnou cenu umožňující návratnost v období kolem poloviny délky životnosti instalovaných zařízení. Navíc jsme schopni zákazníkům pomoci se získáním dotace na tuto investici.
Společnost s ručením omezeným byla založena na jaře roku 2008 a navázala personálně, obchodně i umístěním provozovny na její předchůdkyni provozovanou od roku 2006 fyzickou osobou, současným jednatelem Jindřichem Šimonem.
Od roku 2012 změnila firma obchodní jméno z AlterEko Energie s.r.o. na AE Energie s.r.o.

Působnost

Okruh působnosti naší společnosti je primárně Liberecký kraj s blízkým okolím, počínaje Varnsdorfem na západě přes severní část Mladoboleslavska na jihu až po Vrchlabí na východě. Poptávky ze sousedních regionů, včetně Prahy, rádi zpracujeme a dle významu zakázky jsme schopni realizovat vlastními silami, nebo předat k realizaci jiné tam působící firmě.

Informační video

K desátému výročí existence firmy jsme si nechali vyrobit krátké video, které představí naše produkty, technologie, a také některé naše zaměstnance a zejména ředitele a spolumajitele firmy, pana Jindřicha Šimona. Věříme, že videozáznam  zodpovědného majitele firmy Vám nejlépe pomůže v rozhodování, zda působíme důvěryhodně a zda s námi chcete promluvit o vašich topenářsko-energetických potřebách a záměrech.