Naše produkty (2024)

Spektrum řešení, která umíme navrhnout, realizovat a servisovat, je velmi široké, navíc jsou časté kombinace technologií, které se vzájemně funkčně doplňují:

Tepelná čerpadla   čerpají teplo ze vzduchu, nebo z půdy, a jím ohřívají topnou vodu. Jde o velmi ekologickou technologii, nyní podpořenou dotací. Orientujeme se na kvalitní značky: NIBE, Stiebel, Viessman aj.

Solární systémy   V kolektoru na střeše se sluncem ohřeje technická kapalina, která pak výměníkem ohřeje bojler, topnou akumulační nádrž, nebo třeba bazén. Podpořeno dotacemi.

Ventilace s rekuperací tepla  Rekuperace umožňuje předat větší část tepla odpadního vzduchu přiváděnému čerstvému vzduchu. Rekuperovat lze i teplo z odpadní vody. Podpořeno dotacemi.

Fotovoltaické instalace  Aktuální hit. Křemíkové panely produkují elektřinu, kterou můžete přímo využít, nebo uložit do baterií, reálných, nebo virtuálních. I zde můžete získat velmi zajímavou dotaci.

Plynové a hybridní kotelny v bytových domech   S ohledem na aktuální ceny plynu a nejistý výhled v současné době nejsou plynové kotelny v kursu. Za úvahu však stojí efektivně kombinovat zdroje energie, včetně plynu, tepelného čerpadla a slunečních kolektorů.

Výroba a prodej tepla pro bytové domy  Umíme zajistit spolehlivou výrobu a dodávku tepla. Výroba přímo v domě. Aktuálně, s ohledem na ceny plynu, je reálným zdrojem spíše kaskáda tepelných čerpadel.

Kotelny a strojovny v průmyslových  objektech  Nebuďte závislí na teplárně, pořiďte si vlastní kotelnu. Navrhneme a postavíme vám nejefektivnější systém, kombinující zdroje.

Plynové kondenzační kotle pro rodinné domy  plynový kondenzační kotel má čistý provoz s vysokou účinností, avšak v aktuální situaci s cenami plynu jej nelze doporučit. Také dotace do plynových spotřebičů jsou zastaveny.

Servis vašeho zařízení  Vaše energetické sytémy potřebují pravidelný servis, výměnu náplní, seřízení, drobné opravy.

Konzultace Nabízíme vám bezplatnou poradu ohledně vašich potřeb a nápadů v oblasti alternativního vytápění. Prostě zavolejte na naše kontaktní čísla.

Máme se vám nezávazně ozvat ? Vyplňte, prosím, náš jednoduchý kontaktní formulář. Děkujeme.