Naše produkty (2021)

Spektrum řešení, která umíme navrhnout, realizovat a servisovat, je velmi široké, navíc jsou časté kombinace technologií, které se vzájemně funkčně doplňují:

Tepelná čerpadla   čerpají teplo ze vzduchu, nebo z půdy, a jím ohřívají topnou vodu. Jde o velmi ekologickou technologii, nyní podpořenou kotlíkovou dotací. Orientujeme se na kvalitní značky: NIBE, Stiebel, Viessman aj.

Solární systémy   V kolektoru na střeše se sluncem ohřeje technická kapalina, která pak výměníkem ohřeje bojler, topnou akumulační nádrž, nebo třeba bazén. Podpořeno dotacemi.

Ventilace s rekuperací tepla  Rekuperace umožňuje předat větší část tepla odpadního vzduchu přiváděnému čerstvému vzduchu. Rekuperovat lze i teplo z odpadní vody. Podpořeno dotacemi.

Fotovoltaické instalace  Křemíkové panely produkují elektřinu, kterou můžete přímo využít, nebo uložit do baterií, reálných, nebo virtuálních. I zde můžete získat velmi zajímavou dotaci.

Plynové a hybridní kotelny v bytových domech   Vlastní zdroj vytápění a ohřevu užitkové vody nahradí teplárnu a zajistí významné úspory. Doporučujeme efektivně kombinovat zdroje energie, včetně sluneční.

Výroba a prodej tepla pro bytové domy  Nabízíme spolehlivou výrobu a dodávku tepla za výrazně nižší ceny než teplárna. Přímo v domě, ale bez úvodní investice ze strany SVJ/družstva.

Kotelny a strojovny v průmyslových  objektech  Nebuďte závislí na teplárně, pořiďte si vlastní kotelnu. Navrhneme a postavíme vám nejefektivnější systém, kombinující zdroje.

Plynové kondenzační kotle pro rodinné domy  plynový kondenzační kotel má čistý provoz s vysokou účinností. Staré kotle na pevná paliva v roce 2022 končí, využijte dotace na moderní kotel.

Servis vašeho zařízení  vaše energetické sytémy potřebují pravidelný servis, výměnu náplní, seřízení, drobné opravy.

Konzultace Nabízíme vám bezplatnou poradu ohledně vašich potřeb a nápadů v oblasti alternativního vytápění. Prostě zavolejte na naše kontaktní čísla.

Máme se vám nezávazně ozvat ? Vyplňte, prosím, náš jednoduchý kontaktní formulář. Děkujeme.